Sprawozdanie z Mistrzostw Powiatu Pabianickiego
Wrześniowy Bieg Przełajowy
W zawodach, które odbyły się 21.09.2023 r.w Parku Wolności wzięło udział 556 uczniów ze szkół powiatu pabianickiego.
W kategorii Igrzyska Dzieci grupa młodsza biegała na dystansie ok. 0,6 km.
W kategorii Igrzyska Dzieci grupa starsza, Igrzyska Młodzieży Szkolnej dziewcząt oraz Licealiady dziewcząt biegały na dystansie ok. 0,8 km .
W kategorii Igrzyska Młodzieży Szkolnej oraz Licealiady chłopców biegali na dystansie ok. 1,4 km.
Klasyfikacja końcowa w indywidualnym biegu przełajowym:
Igrzyska Dzieci grupa młodsza
Dziewczęta
|
Chłopcy
| ||
---|---|---|---|
I m.
|
Gabriela Kolasa - SP Lutomiersk
|
I m.
|
Maciej Morawiec - SP Dłutów
|
II m.
|
Lilianna Skiba - SP Dłutów
|
II m.
|
Michał Borkowski - SP Lutomiersk
|
III m.
|
Oliwia Sowińska - SP nr 16
|
III m.
|
Maksymilian Andrysiak - SP nr 13
|
IV m.
|
Maja Plewińska - SP nr 2 w Konstantynowie Ł.
|
IV m.
|
Michał Wlazłowicz - SP nr 16
|
V m.
|
Anna Sońta - SP Dłutów
|
V m.
|
Tymoteusz Szymański - SP Dłutów
|
Igrzyska Dzieci grupa starsza
Dziewczęta
|
Chłopcy
| ||
---|---|---|---|
I m.
|
Nikola Sobierajska - SP nr 5
|
I m.
|
Kacper Grabarz - SP nr 3
|
II m.
|
Rozwandowicz Iga - SP nr 16
|
II m.
|
Adam Woldanowski - SP nr 17
|
III m.
|
Oliwia Kusiak - SP nr 3
|
III m.
|
Maksymilian Kępa - SP Dłutów
|
IV m.
|
Maja Ambroż - SP nr 2 w Konstantynowie Ł.
|
IV m.
|
Jan Wlazło - SP nr 3
|
V m.
|
Zuzanna Stępińska - SP nr 16
|
V m.
|
Alan Korotczuk - SP Lutomiersk
|
Igrzyska Młodzieży Szkolnej
Dziewczęta
|
Chłopcy
| ||
---|---|---|---|
I m.
|
Aleksandra Danka - SP nr 1
|
I m.
|
Łukasz Łubisz - SP nr 3
|
II m.
|
Zuzanna Grzelak - SP nr 16
|
II m.
|
Filip Kaczmarek - SP nr 14
|
III m.
|
Pola Gorzkiewicz - SP nr 5
|
III m.
|
Szymon Skwierczyński - SP nr 3
|
IV m.
|
Zuzanna Stajuda - SP im. aPaulo
|
IV m.
|
Adrian Stora - SP nr 3
|
V m.
|
Hanna Kozłowska - SP Ksawerów
|
V m.
|
Marcel Krata - SP nr 2 w Konstantynowie Ł.
|
Licealiada
Dziewczęta
|
Chłopcy
| ||
---|---|---|---|
I m.
|
Kaja Młynarczyk - I LO
|
I m.
|
Kacper Kurowski - I LO
|
II m.
|
Amelia Papuga - II LO
|
II m.
|
Krzysztof Bartłomiejczyk - I LO
|
III m.
|
Agata Stępień - I LO
|
III m.
|
Bartosz Smolarek - II LO
|
IV m.
|
Maria Kisiel - II LO
|
IV m.
|
Igor Krulik - ZSZ nr 1
|
V m.
|
Wiktoria Pastuszyńska - I LO
|
V m.
|
Filip Uznański - II LO
|
Klasyfikacja końcowa w drużynowym biegu przełajowym:
Igrzyska Dzieci grupa młodsza
Dziewczęta
|
Chłopcy
| ||
---|---|---|---|
I m.
|
SP Dłutów - 52 pkt.
|
I m.
|
SP Dłutów - 89 pkt.
|
II m.
|
SP nr 2 w Konstantynowie Ł. - 122 pkt.
|
II m.
|
SP Lutomiersk - 144 pkt.
|
III m.
|
SP nr 3 - 128 pkt.
|
III m.
|
SP nr 3 - 145 pkt.
|
IV m.
|
SP Lutomiersk - 138 pkt.
|
IV m.
|
SP nr 16 - 154 pkt.
|
V m.
|
SP nr 14 - 206 pkt.
|
V m.
|
SP nr 1 - 169 pkt.
|
VI m.
|
SP Mogilno - 211 pkt.
|
VI m.
|
SP nr 2 w Konstantynowie Ł. - 200 pkt.
|
VII m.
|
SP nr 16 - 215 pkt.
|
VII m.
|
SP Piątkowisko - 237 pkt.
|
VIII m.
|
SP nr 1 - 254 pkt.
|
VIII m.
|
SP im. aPaulo - 242 pkt.
|
IX m.
|
SP im. aPaulo - 318 pkt.
|
IX m.
|
SP Mogilno - 305 pkt.
|
X m.
|
SP Piątkowisko - 5 zawodników
|
X m.
|
SP nr 13 - 5 zawodników
|
XI m.
|
|
XI m.
|
SP nr 9 - 1 zawodnik
|
Igrzyska Dzieci grupa starsza
Dziewczęta
|
Chłopcy
| ||
---|---|---|---|
I m.
|
SP nr 16 - 76 pkt.
|
I m.
|
SP nr 16 - 86 pkt.
|
II m.
|
SP nr 2 w Konstantynowie Ł. - 93 pkt.
|
II m.
|
SP nr 3 - 139 pkt.
|
III m.
|
SP Dłutów - 146 pkt.
|
III m.
|
SP Dłutów - 205 pkt. (3. m)
|
IV m.
|
SP nr 3 - 208 pkt.
|
IV m.
|
SP Lutomiersk - 205 pkt. (5. m)
|
V m.
|
SP Ksawerów - 225 pkt.
|
V m.
|
SP w Woli Zaradzyńskiej - 235 pkt.
|
VI m.
|
SP Lutomiersk - 258 pkt.
|
VI m.
|
SP nr 5 - 257 pkt.
|
VII m.
|
SP nr 2 w Pabianicach - 329 pkt.
|
VII m.
|
SP Piątkowisko - 266 pkt.
|
VIII m.
|
SP Piątkowisko - 323 pkt.
|
VIII m.
|
SP nr 14 - 267 pkt.
|
IX m.
|
SP nr 1 - 334 pkt.
|
IX m.
|
SP nr 9 - 319 pkt.
|
X m.
|
SP Bychlew - 368 pkt.
|
X m.
|
SP nr 2 w Konstantynowie Ł. - 365 pkt.
|
XI m.
|
SP nr 14 - 381 pkt.
|
XI m.
|
SP nr 13 - 394 pkt.
|
XII m.
|
SP w Woli Zaradzyńskiej - 406 pkt.
|
XII m.
|
SP nr 1 - 401 pkt.
|
XIII m.
|
SP im. aPaulo - 448 pkt.
|
XIII n.
|
SP Bychlew - 445 pkt.
|
XIV m.
|
SP nr 17 - 5 zawodniczek
|
XIV m.
|
SP im. aPaulo - 482 pkt.
|
XV m.
|
SP nr 13 - 5 zawodniczek
|
XV m.
|
SP nr 17 - 5 zawodników
|
XVI m
|
SP nr 9 - 4 zawodniczki
|
XVI m.
|
SP nr 2 w Pabianicach - 3 zawodników
|
XVII m.
|
SP nr 5 - 1 zawodniczka
|
XVII m.
|
SP Chechło - 3 zawodników
|
Igrzyska Młodzieży Szkolnej
Dziewczęta
|
Chłopcy
| ||
---|---|---|---|
I m.
|
SP Dłutów - 159 pkt.
|
I m.
|
SP nr 3 - 87 pkt.
|
II m.
|
SP nr 3 - 172 pkt.
|
II m.
|
SP nr 2 w Konstantynowie Ł - 116 pkt.
|
III m.
|
SP Bychlew - 179 pkt.
|
III m.
|
SP nr 5 - 204 pkt.
|
IV m.
|
SP Ksawerów - 196 pkt.
|
IV m.
|
SP Dłutów - 215 pkt.
|
V m.
|
SP nr 14 - 207 pkt.
|
V m.
|
SP Piątkowisko - 227 pkt.
|
VI m.
|
SP nr 16 - 225 pkt.
|
VI m.
|
SP nr 14 - 234 pkt.
|
VII m.
|
SP nr 17 - 242 pkt.
|
VII m.
|
SP Wola Zaradzyńska - 277 pkt.
|
VIII m.
|
SP Wola Zaradzyńska - 252 pkt.
|
VIII m.
|
SP nr 9 - 284 pkt.
|
IX m.
|
SP nr 1 - 260 pkt.
|
IX m.
|
SP Pawlikowice - 298 pkt.
|
X m.
|
SP im. aPaulo - 5 zawodniczek
|
X m.
|
SP Bychlew - 290 pkt.
|
XI m.
|
SP Pawlikowice - 5 zawodniczek
|
XI m.
|
SP nr 1 -345 pkt.
|
XII m.
|
SP Piątkowisko - 4 zawodniczki
|
XII m.
|
SP nr 2 w Pabianicach - 414 pkt.
|
XIII m.
|
SP Mogilno - 4 zawodniczki
|
XIII m.
|
SP nr 17 - 5 zawodników
|
XIV m.
|
ZSP OPTIMA - 3 zawodniczki
|
XIV m.
|
SP Mogilno - 5 zawodników
|
XV m.
|
SP nr 5 - 1 zawodniczka
|
XV m.
|
ZSP Optima - 3 zawodników
|
|
|
XVI m.
|
SP im. aPaulo - 3 zawodników
|
Licealiada
Dziewczęta
|
Chłopcy
| ||
---|---|---|---|
I m.
|
II Liceum Ogólnokształcące - 37 pkt.
|
I m.
|
I Liceum Ogólnokształcące - 47 pkt.
|
II m.
|
Zespół Szkół Zawodowych nr 2 - 78 pkt.
|
II m.
|
II Liceum Ogólnokształcące - 71 pkt.
|
III m.
|
I Liceum Ogólnokształcące - 79 pkt.
|
III m.
|
Zespół Szkół Zawodowych nr 2 - 103 pkt.
|
IV m.
|
Zespół Szkół Zawodowych nr 3 - 133 pkt.
|
IV m.
|
Zespół Szkół Zawodowych nr 1 - 112 pkt.
|
V m.
|
Zespół Szkół Zawodowych nr 1 - 138 pkt.
|
V m.
|
Zespół Szkół Zawodowych nr 3 - 160 pkt.
|
VI m.
|
ZSCKR Widzew - 1 zawodniczka
|
VI m.
|
ZSCKR Widzew - 4 zawodników
|
|
|
VII m.
|
ZSP OPTIMA - 2 zawodników
|
Do Finału Wojewódzkiego w indywidualnych biegach przełajowych jako reprezentacja powiatu awansują zawodnicy z miejsc I-V.
Do Finału Wojewódzkiego w drużynowych biegach przełajowych awansuje mistrz powiatu z każdej kategorii wiekowej.